İADE VE İPTAL
 

SİPARİŞ İPTALİ

Sitedeki Hazır Ürünlerin İptali :

Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.

Sitemizden verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri Hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek bilgi@kucukislerahsapatolyesi.com adresine mail göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.


Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen bilgi@kucukislerahsapatolyesi.com adresine iptal nedeni ile ile birlikte mail atın iade şartlarımıza uygunluğu onaylandığında, ürünü gönderebilirsiniz.

Size Özel Üretilen Ürünlerin İptali :

Sizin taleplerinize göre üretilen ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.


ÖDEME İADESİ

İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmektedir.


Siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.ÜRÜN İADE ŞARTLARI

Tüketici sözleşme konusu Hazır Ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir (bkz.”Sitedeki Hazır ürünlerin iptali”).

Firmamız tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.

Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin blirteceği banka hesabına iade gerçekleştirilir.

 

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan sorumlu değildir.