Merak ettiğiniz tüm soruları bu sayfada cevaplamaya çalıştık.

Çoğunlukla çocuklar için basamak üretiyoruz. Konu çocuk olunca ebeveynlerin merak ettiği bir sürü konu olabilir. Bu sebeple ebeveynlerin ürünlerimiz hakkında merak ettikleri konuları onlar sormadan biz cevaplamaya çalıştık. Sorularınıza bu sayfada cevap bulamazsanız lütfen bize sormaktan çekinmeyin. 

Ürünleriniz Çin malı mı ?

Hayır. Ürünlerimiz tamami ile el emeği ile kendi tasarımımız olup Türkiyede üretilmektedir. Çin malı hiç bir malzeme kullanılmamaktadır. Boyalarımız ve verniklerimiz su bazlıdır. Koku yapmaz.

Ürünleriniz Montessori eğitimine uygun mu?

Evet. Amaçlarımızdan biri de ürünlerimiz ile çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamaktır. Örneğin basamak kullanımı ile bir çok çocuk diş fırçalama ve el yıkama alışkanlığı daha çabuk kazanmaktadır.  Çocuklar sevimli askılarımız ile kabanlarını ve montlarını siz ikaz etmeden askılarına asmayı öğrenecektir. Yine basamaklarımız ile tuvalet eğitimlerinde çok hızlı mesafeler kat edilebilecektir. 

Basamakları ne amaçla kullanabilirim ?

 

Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve annelerden gelen memnuniyet cevaplarından edindiğimiz izlenimler çerçevesinde, basamaklarımızı lavabo kullanımında, yemek yerken sandalye olarak, klozete oturduğunda dengeyi sağlamak üzere çok rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz ?

 

Evet. Ürünlerimiz yapım hatalarına karşı 3 yıl garantilidir

Basamak yükseklikleri çocuğum için uygun mu?

Basamak yüksekliklerimiz dünya standartlarındadır. İlk basamak 12.5 cm ikinci basamak 28 cm yüksekliğindedir. Dengesini koruyarak yürüyebilecek çağa gelmiş çocuklar basamaklara rahatça çıkabilmektedir.

Ürünlerimiz çocuğum için güvenli mi ?

Evet. Ürünlermizin tüm köşeleri herhangi bir yaralanmaya sebiyet vermemek için titizlikle yuvarlatılmıştır. Ürünlermizde çivi kullanılmamaktadır. Her bir basamak alttan destek çıtası ile desteklenmektedir. Boyalarımız ve verniklerimiz su bazlı olup koku yapmaz zararlı madde içermezler.

Kontroplak çocuğumun ağırlığını taşıyabilir mi ?

Kesinlikle evet. Basamaklarımız 80 kg ağırlığa kadar dayanıklıdır. Ancak siz yine de çocuğunuz dışında bu basamakları başkalarının kullanmasına izin vermeyin. Kullandığımız kontroplak ağaç plakalarının birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Kontroplak, aynı kalınlıktaki bir çok masif ağaç ve mdf'den daha fazla yük taşıyabilir.

Basamakları çocuğum taşıyabilir mi?

Evet. Amaçlarımızdan biri de basamakların hafif olup çocukların bunları rahatça taşıyabilmeleri.

Basamak üzerine yazdığınız isim için ücret talep ediyor musunuz ?

Hayır. Herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kargo ücreti alıyor musunuz ?

İstanbul-Kadıköy semtine teslimat bizim tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer semt ve illere kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.